📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácí péči nabízí přehledně uspořádaný online katalog dezinfekce, diagnostiky, ochranných pomůcek, hygienických potřeb, lékařských nástrojů a vybavení ordinací. Sortiment můžete vybírat podle konkrétního použití, zdravotnického oboru nebo typu provozu a pokračovat přímo do odpovídající kategorie.

Nabídka je určena lékařům, zdravotním sestrám, zdravotnickým zařízením, firmám, školám, sociálním službám i domácím zákazníkům. Díky vlastnímu skladu v Olomouci lze v e-shopu přehledně vybírat zdravotnické vybavení i spotřební sortiment pro jednorázové objednávky a pravidelné zásobování.

Pokud hledáte zdravotnické potřeby online, můžete využít přímý nákup v katalogu nebo nejprve projít samostatný rozcestník zdravotnických potřeb podle situace a účelu použití.

Hlavní kategorie zdravotnického e-shopu

Vyberte konkrétní kategorii podle toho, jaký sortiment nebo vybavení právě potřebujete:

Zdravotnické potřeby v e-shopu pro rychlý online výběr

E-shop zdravotnických potřeb umožňuje vybírat sortiment podle konkrétního účelu, kategorie nebo oboru. Pro ordinace a profesionální provozy jsou k dispozici například diagnostika, lékařské nástroje, dezinfekce, injekční a infuzní technika nebo vybavení ordinací. Domácí zákazníci zde mohou vybírat také potřeby pro hygienu, první pomoc, diagnostiku a domácí péči.

Pokud víte, co hledáte, pokračujte přímo v katalogu a filtrech e-shopu. Pokud si nejste jistí konkrétní kategorií, můžete se orientovat podle účelu použití a jednotlivých skupin sortimentu uvedených výše.

Zdravotnické vybavení pro ordinace, firmy i domácnosti

Součástí nabídky je zdravotnické vybavení a spotřební sortiment pro ordinace, ambulance, firmy, instituce i domácí péči. Produkty jsou rozdělené do samostatných kategorií tak, aby bylo možné rychle přejít od obecného typu vybavení ke konkrétním položkám.

Nejprodávanější

 
od 19,19 Kč
(od 21,49 Kč včetně DPH)
 
25,38 Kč
(28,43 Kč včetně DPH)
 
od 12,39 Kč
(od 13,88 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

Náplast Omnisilk cívková - Bílé hedvábí pro šetrnou fixaci
od 21,49 Kč včetně DPH
od 19,19 Kč
Měrná cena: od 0,96 Kč / 1 ks

Omnisilk Náplast: Bílé hedvábí, hypoalergenní, hydrofobní impregnace.

Kód: HAR9004181
Nesterilní kompresy z netkaného textilu 10 x 10 cm 100 ks
28,43 Kč včetně DPH
25,38 Kč
Měrná cena: 0,25 Kč / 1 ks

Nesterilní kompresy z netkaného textilu 10 x 10 cm BATIST jsou čtyřvrstvé kompresy určené zejména k prvotnímu ošetření znečištěných a exsudujících poranění. Materiál tvoří 50 %...

Kód: BAT1320100530
Pharmamed papírová náplast na cívce v hygienickém obalu
od 13,88 Kč včetně DPH
od 12,39 Kč

Hledáte šetrnou náplast pro citlivou pokožku? Pharmamed papírová náplast je ideální řešení. S hypoalergenní akrylátovou adhezívní vrstvou a netkanou textilií, je tato náplast...

Kód: P-MED1291
chirurgická pinzeta 1x2 zoubky 14 cm připravená k použití ve zdravotnickém provozu
75,60 Kč včetně DPH
62,48 Kč
Měrná cena: 62,48 Kč / 1 ks

Chcete dosáhnout vrcholné chirurgické přesnosti? Naše chirurgická pinzeta s 1x2 zuby a délkou 14 cm je navržena pro profesionální použití v medicíně. Kvalitní nástroj poskytuje...

Kód: SI-190314
Mastný tyl Steriwund s Vaselinum album 10 x 20 cm 5 ks
77,93 Kč včetně DPH
69,58 Kč
Měrná cena: 13,92 Kč / 1 ks

Sterilní mastný tyl Steriwund 10 x 20 cm je porézní kontaktní krytí z obvazové textilie S20 impregnované bílou vazelínou Vaselinum album. Neobsahuje aktivní léčivou látku a je...

Kód: STRW0308
Ochrana vaginální sondy pudrovaná připravená k použití ve zdravotnickém provozu
Tip Trvale nízká cena
274,80 Kč včetně DPH
245,36 Kč
Měrná cena: 1,70 Kč / 1 ks

Ochrana pro Vaginální Sondy, 144 ks: Tyto ochranné obaly jsou nezbytné pro zajištění hygieny a bezpečnosti při ultrazvukových vyšetřeních s nesterilními vaginálními sondami....

Kód: 470001485
Gravitační infuzní set 180 cm 25 ks
204,40 Kč včetně DPH
182,50 Kč
Měrná cena: 7,30 Kč / 1 ks

Sterilní gravitační infuzní set je určen pro podávání infuzních roztoků z infuzních vaků nebo lahví. Set má hadičku o délce 180 cm a regulátor průtoku pro nastavení rychlosti...

Kód: OST-BST-22801
Mercator Medical Nitrylex Classic modré
124,58 Kč včetně DPH
111,23 Kč
Měrná cena: 1,11 Kč / 1 ks

Nitrylex Classic jsou modré nitrilové rukavice Mercator Medical bez pudru. Jsou nesterilní, určené k jednorázovému použití a dostupné ve velikostech XS až XL. Balení obsahuje...

Kód: RD30019002
Sterilní uzávěr Foleyova katétru – kolíček
5,15 Kč včetně DPH
4,60 Kč
Měrná cena: 4,60 Kč / 1 ks

Sterilní uzávěr Foleyova katétru („kolíček“) slouží k bezpečnému a dočasnému uzavření katétru při manipulaci nebo výměně sběrného systému. Vhodný pro použití ve zdravotnických...

Kód: UFK
Lomatuell H sterilní mastný tyl 10x30 cm s vazelínou 10 ks
310,32 Kč včetně DPH
277,07 Kč
Měrná cena: 27,71 Kč / 1 ks

Lomatuell H 10x30 cm je sterilní mastný tyl Lohmann & Rauscher z bavlny impregnovaný bílou vazelínou. Široce síťovaná struktura umožňuje odvádění exsudátu do sekundárního...

Kód: RAU23317
Gáza kompres 5×5 cm – nesterilní balení 100 ks
23,92 Kč včetně DPH
21,36 Kč
Měrná cena: 0,21 Kč / 1 ks

Gázové čtverečky 5x5 cm nesterilní z hydrofilní bavlněné gázy jsou určené pro běžné zdravotnické a hygienické použití. Praktické balení obsahuje 100 ks gázových kompresů...

Kód: BAT1320100217
Varianty injekčních jehel KD FINE
Tip Akce
od 36,04 Kč včetně DPH
od 32,18 Kč
Měrná cena: od 0,32 Kč / 1 ks

Injekční jehly KD FINE jsou dostupné v několika rozměrových variantách podle označení Gauge, průměru a délky. Konkrétní velikost zvolíte ve variantách produktu. Balení obsahuje...

Kód: KDM900192
Nádoba na kontaminovaný odpad připravená k použití ve zdravotnickém provozu
od 18,09 Kč včetně DPH
od 14,95 Kč
Měrná cena: od 14,95 Kč / 1 ks

Nádoba na kontaminovaný odpad 0,5l - 10l: Bezpečná a inteligentně navržená, s variabilním vhozovým otvorem a BIOHAZARD označením. Ideální pro zdravotnické odpady.

Kód: ANN890100105120
Vata buničitá přířezy 20x30 cm v hygienickém obalu (1 kg)
104,59 Kč včetně DPH
93,38 Kč
Měrná cena: 93,38 Kč / 1 kg

Vata buničitá v přířezech 20 x 30 cm je dodávána v balení 1 kg obsahujícím 16 ks. Předem připravený formát usnadňuje použití při běžných zdravotnických, hygienických a...

Kód: KOM2133
Tampon gázový nesterilní 15×15 cm v hygienickém obalu
108,12 Kč včetně DPH
96,54 Kč
Měrná cena: 0,97 Kč / 1 ks

Tampon Gázový Stáčený Nesterilní 15x15cm (100 ks/bal) je vyroben ze 100% bavlněné gázy, poskytující efektivní absorpci a pohodlí při použití. Tento balíček obsahuje 100 ks...

Kód: BAT1320300403
Desprej New 500 ml dezinfekční sprej Schülke
Tip
175,39 Kč včetně DPH
144,95 Kč
Měrná cena: 28,99 Kč / 100 ml

Desprej New 500 ml je hotový dezinfekční přípravek Schülke s rozprašovačem pro rychlou dezinfekci malých ploch a povrchů. Kombinuje alkoholy a kvartérní amoniovou sloučeninu a...

Kód: BOC70002033
Aniosgel 800 dezinfekční gel 500 ml v praktickém balení
238,04 Kč včetně DPH
196,73 Kč
Měrná cena: 39,35 Kč / 100 ml

Aniosgel 800 500ml s pumpičkou je vysoce účinný dezinfekční gel na ruce , který ničí bakterie, viry a plísně , včetně obalených virů jako HBV, HCV a HIV . Obsahuje hydratační...

Kód: FRM3101410
Ultrazvukový gel 500ml - Kvalitní a bezpečný produkt pro sonografické vyšetření
Tip Trvale nízká cena
25,20 Kč včetně DPH
22,50 Kč
Měrná cena: 0,05 Kč / 1 ml

Ultrazvukový gel pro ultrazvukové vyšetření 500g (čirý) Tento hypoalergenní sonogel je ideální pro sonografická vyšetření, zajišťuje ostřejší obrazy a minimalizuje...

Kód: G31-500
MedixPro perforované podložky 51 x 50 cm
1 541,74 Kč včetně DPH
1 376,55 Kč
Měrná cena: 229,42 Kč / 80 ks

MedixPro 51 x 50 cm v kartonovém balení obsahuje 6 perforovaných rolí po 80 útržcích, celkem 480 kusů. Jeden útržek má rozměr 51 x 50 cm. Podložka je tvořena dvěma vrstvami savé...

Kód: M51N-50-KAR
čepelky skalpelové Paramount – profesionální volba pro přesné řezy
222,10 Kč včetně DPH
198,30 Kč
Měrná cena: 1,98 Kč / 1 ks

Čepelka skalpelová sterilní Paramount 100ks - Zaručte si excelentní chirurgický výkon s touto vysoce kvalitní sterilní čepelkou. Precizní ostří a odolná konstrukce zajistí...

+ další
Kód: PC010
Miska s víkem připravená k použití ve zdravotnickém provozu
465 Kč včetně DPH
384,30 Kč
Měrná cena: 384,30 Kč / 1 ks

Miska s Víkem a Držátkem 22x13x4,5 cm: Tato miska je ideálním řešením pro zdravotnická zařízení, nabízející bezpečné uložení léků a nářadí. S víkem a držátkem pro snadnou...

Kód: U-011
Držák skalpelových čepelek č. 4 z nerezové oceli
58,08 Kč včetně DPH
48 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks

Získejte přesnost a kontrolu v chirurgických procedurách s Držákem skalpelových čepelek č.4. Vhodný pro čepelky 20-23, tento držák je nezbytným nástrojem pro každého chirurga....

Kód: SI-40024
Desprej New 5 l alkoholová dezinfekce povrchů Schülke
1 058,07 Kč včetně DPH
874,44 Kč
Měrná cena: 174,89 Kč / 1 l

Desprej New 5 l je hotový alkoholový dezinfekční přípravek Schülke pro rychlou dezinfekci malých ploch a povrchů. Výrobce uvádí baktericidní, fungicidní, mykobaktericidní,...

Kód: BOC70002032
Jednorázový močový katetr Nelaton 40 cm v obalu
Tip Trvale nízká cena
od 186,59 Kč včetně DPH
od 166,60 Kč
Měrná cena: od 16,66 Kč / 1 ks

Objednejte katétr dvoucestný Foley Nelaton pro muže, 40 cm s balónkem 5ml-15ml, od Medilab ČR s.r.o. nebo intergos z.o.o. Jeho rozmanitá nabídka velikostí, od 12CH až 24CH,...

+ další
Kód: 2FC12FRM5
chirurgická pinzeta jemná 1x2 zoubky 15 cm v hygienickém obalu
85,50 Kč včetně DPH
70,66 Kč
Měrná cena: 70,66 Kč / 1 ks

Chcete dosáhnout vrcholné chirurgické přesnosti? Naše chirurgická pinzeta jemná s 1x2 zuby a délkou 15 cm je navržena pro profesionální použití v medicíně. Kvalitní nástroj...

Kód: SI-15352

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem

Online nákup ve zdravotnickém e-shopu

Jsme dlouhodobý dodavatel sortimentu pro zdravotnické provozy, firmy i domácí péči s více než 25 lety zkušeností. Objednávky zajišťujeme z vlastního skladu v Olomouci a sortiment vybíráme s důrazem na praktické použití, dohledatelnost dodavatelů a stabilní dostupnost.

Pro kompletní přehled širší nabídky napříč sortimentem můžete přejít také na hlavní stránku se zdravotnickým materiálem.

Proč nakupovat v našem zdravotnickém e-shopu

  • vlastní sklad v Olomouci
  • přehledné členění sortimentu podle kategorií a použití
  • nabídka pro ordinace, firmy, instituce i domácnosti
  • odborné poradenství při výběru produktů
  • možnost pravidelného zásobování profesionálních provozů

Odborné poradenství a podpora při výběru

Pokud si nejste jistí výběrem zdravotnického vybavení nebo konkrétního produktu pro ordinaci, firmu či domácí péči, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Při výběru doporučujeme vycházet z účelu použití, parametrů konkrétního výrobku a informací jeho výrobce.

Často kladené otázky – zdravotnický e-shop

Co nabízí zdravotnický e-shop?
Zdravotnický e-shop nabízí online katalog dezinfekce, diagnostiky, ochranných pomůcek, lékařských nástrojů, hygienických potřeb, obvazového sortimentu, vybavení ordinací a dalších produktů pro profesionální i domácí použití.
Pro koho je zdravotnický e-shop určen?
Sortiment je určen pro ordinace, zdravotnická zařízení, lékaře, zdravotní sestry, firmy, školy, sociální služby i domácí zákazníky. Vhodnost konkrétního výrobku vždy závisí na jeho určení.
Jak vybrat zdravotnické potřeby v e-shopu?
Nejprve zvolte konkrétní kategorii nebo účel použití a poté porovnejte jednotlivé produkty podle jejich určení a parametrů. Pokud si nejste jistí kategorií, využijte samostatný rozcestník zdravotnických potřeb.
Najdu v e-shopu také zdravotnické vybavení pro ordinace?
Ano. Nabídka zahrnuje také diagnostiku, lékařské nástroje, dezinfekci, injekční a infuzní techniku a další vybavení ordinací podle konkrétního použití.
Je možné objednávat také pro firmy a zdravotnické provozy?
Ano. Nabídku využívají také firmy, ordinace, zdravotnická zařízení a další profesionální provozy včetně pravidelného zásobování.
Kde najdu zdravotní potřeby pro domácí použití?
Pro domácí péči můžete vybírat například z kategorií první pomoci, hygienických potřeb, diagnostiky, dezinfekce nebo obvazového materiálu podle konkrétní situace.

Naposledy aktualizováno: 22. 8. 2026 • Autor: Michal Verner, zdravotnicke-materialy.cz